General Ledger (GL) Accountant

Nunner Logistics is een internationaal opererende logistiek dienstverlener. Wij bieden toonaangevende logistieke oplossingen om het wereldwijde concurrentievermogen van klanten continu te verbeteren met respect voor mens en milieu. We vinden het belangrijk dat alle zaken rondom financiën en administratie zo goed mogelijk verlopen. Daarom willen we dat financiële zaken optimaal behandelt en begeleidt worden. Om dit te faciliteren willen we uiteraard de beste mensen hebben.

We hebben blijvende groei ambities. Pentru ca acest grup să ia o formă mai amplă, trebuie să ne bazăm pe o abordare de mare importanță a aspectelor financiare. De aceea, suntem în căutarea unui...

Contabil GL

Ce se întâmplă cu funcția?

Sunteți un contabil generalist care caută un nou loc de muncă? Aveți o experiență de 2 ani într-un rol important? Sunteți analitic și aveți o bună capacitate de analiză? Acesta este contabilul GL pe care îl căutam.

Wat ga je doen?

În rolul de contabil generalist, lucrați în subordinea managerului financiar și sunteți responsabil de buna desfășurare și de corectitudinea administrației financiare și a activității de logistică contractuală. În același timp, vă veți implica activ în îmbunătățirea și optimizarea proceselor administrative. Nunner Logistics este o organizație internațională în cadrul căreia puteți să vă ocupați de un număr mare de aplicații de transport de marfă.

Ce se întâmplă în această funcție?

Pentru această funcție căutăm o persoană cu o experiență MBO / HBO în domeniul administrației (de întreprinderi) sau al contabilității. Verder beheers je de Nederlandse en Engelse taal in zowel woord als geschrift. Ten slotte is het van belang dat je werkervaring hebt op een financiële administratieve afdeling.

Pe ce competențe vă bazați?

  • Je bent klantgericht.
  • Am făcut-o pentru a fi sigur că lucrezi și te-ai îndoit nauwkeurig.
  • Probleemanalyse; je bent in staat de oorzaak en het gevolg te onderscheiden.
  • Je neemt initiatief.
  • Je bent sociabel en maakt makkelijk contact met andere.
  • Communiceren; hiermee zorg je voor een goede band met je collega’s en klanten.
  • Je bent pragmatisch.
  • Je bent verantwoordelijk.

Wij bieden

  • O întreprindere inovatoare și de ultimă generație pentru care să lucrăm.
  • Een inspirerende werkomgeving waar je initiatieven op prijs worden gesteld.
  • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Lucrător stabil în cadrul unei piețe mari.
  • Optimale mogelijkheden voor ontplooiing.
  • Een dynamisch team.

Wil je meer functie-inhoudelijke informatie, neem dan gerust contact op met Erica Smulders, Finance Manager, via +31-651994449. Wij vertellen graag meer over de functie en hoe het is om bij Nunner te werken. Vragen over de sollicitatieprocedure mag je kenbaar maken aan Mayra Willemsen, HR-Assistent, via +31-629187611.

– Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld –

Cotație

La Nunner Logistics dorim să vă oferim cea mai bună experiență posibilă în ceea ce privește raportul calitate-preț. Vă rugăm să completați acest formular pentru a începe procesul.